Medya, Sizce

Alişan Ayrılığı Resmen Açıkladı! 150 Bin Liralık Tek Taşı Geri İstedi Mi?

Kasım ayından düğün yapacak olan çift hazırlıklara başlamış davetiyeler dağıtılmıştı. Hatta Cumhurbaşkanımızın gelmesi için uygun günü ayarlanmştı. Fakat yakınlarda ayrılık haberi ile şaşırtıcı biçimde başlayan bu aşk şaşırtıcı biçimde bitti. Çok değil 3 gün önce Eda Erol’un yaptığı açıklama bizlerde şok etkisi yaratmış ve gerekli açıklamayı beklemiştik. İşte o açıklama dün Alişandan gelmiş bulunmaktadır.

eda-erol-ve-alisan-ayrildi-1.jpg

Alişanın yapmış olduğu açıklama;

Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur.
Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük.
Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.

eda-erol.jpg

150 Milyonluk Tektaş’ı Geri istedi mi ?

Bu birliktelik kadar yapılan açıklamalarda büyük olay olmuştu Alişan’ın ilk olarak  “Çok güzel, çok alımlı, çok seksi bir kadınla evlenmek istemezdim ” sözü daha sonra da kadın dediğin eşine terliğini getirecek sözü ile magazin gündeminde adeta polemik yaratmış ve sanatçılar bu cümleler hakkında çokça konuşmuştur. Geçen hafta Etiler de bir mekan çıkışında görüntülenen Alişan Eda Erol’a  ”Yüzüğünü göster. Ona çok para verdim, taksitlerini ödüyorum” demesi ve yüzüğün 150 milyon olduğunun iddaa edilmesi üzerine akıllara ayrılık sonrası Alişan acaba yüzüğü geri istedi mi sorularını getirmektedir. Fakat Alişanın yaptığı bir açıklamaya göre; ”Öyle bir şey olabilir mi?

alisan-ile-eda-erol-arasinda-kriz-1.jpg

 Takısı tukusu umrumda mı benim? Yeter artık lütfen birlikteyken bin tane saçma sapan şey yazıldı, çizildi. Ayrıldık, daha açıklamadan kendini bilmez biri çıktı. Onun açıklamasına itibar edildi. Bıraksınlar da birkaç gün bari kafamızı toparlayalım, üzüntümüzü yaşayalım. Ayıptır ya! Takı istemek ne demek? Günah artık… Lütfen ben açıklamamı yaptım. bizim kararımız. olmadı, ayrıldık dedik. Ne benim ailem ne de onun ailesi bu konuya müdahil değil. Ki onlar, bozulmasın diye çok uğraştılar. Lütfen artık saçma sapan haberler çıkmasın ” diye gazetecilere gerekli açıklamayı yapmıştır.

 1. Alişan ve Eda Erol ayrılığı Hakkında ne düşünüyorsun?

  1. En İyisini Yaptılar
  2. Birbirlerine Bir Şans Daha Vermeliler
  3. Düğünü Yapsınlar Sonra Ayrılsınlar
  4. Beni ilgilendirmiyor
  1 Oy
  Sonuçlarınızı Paylaşın
Listeye geri dön

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir