Bülent Serttaş’tan Sharapova Yorumu

2 DK'DA OKUNUR


86
48 , 86

Geçtiğimiz hafta sonu TEB BNB Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği içerisinde ülkemizde de bir müsabaka gerçekleşti.  Oynanan müsabaka da ise tenisin yıldızlarından Maria Sharapova ile bizi tenis camiasında gururlandıran, milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay karşı karşıya geldi. Maria Sharapova’nın 2-0’lık üstünlüğüyle sonuçlanan maça hem halkın, hem de ünlülerin ilgisi büyüktü.

Uzun zamandır reklamları devam eden karşılaşma, 26 Karım 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. 15 bin tenis severin katıldığı maça ise halkın olduğu kadar, ünlülerin de yoğun ilgisi oldu. Çağla Büyükakçay ve Maria Sharapova maçını yerinde izleyenler arasında Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin, Hülya Avşar ve Bülent Serttaş da vardı.

Maçın en ilgi çeken ismi ise tartışmasız maçı izlemeye çocuklarıyla giden Bülent Serttaş oldu. Bülent Serttaş’ın yer aldığı kareler sosyal medyanın gündemindeydi.

Müsabakayı çocuklarıyla birlikte en önden takip eden Bülent Serttaş, kendisinin ve Sharapova’nın aynı karede olduğu fotoğrafı “Adı Üstünde Sharapova” notuyla sosyal medya da sevenleriyle paylaştı. Bu paylaşım ise espri konusu olmaya yetti. Sosyal medyadan Bülent Serttaş’ın paylaştığı ya da medyada kendisiyle ilgili yer alan fotoğraflara yorumlar ise gecikmedi.

Sevenlerinin kendisine yaptığı yorumlar ise şöyle oldu; “Sharapova gören masum Bülent Serttaş”, “Abi Bülent Serttaş bile aynı kareye girmiş, Maria artık normal bir insan sayılır sen ünlüsün…” , “Şu hayatta Bülent Serttaş kadar şansımız olsun yeter ya, çok şey mi istiyoruz?”, “Fotoğrafın güzelliğine bakar mısın ya…”

Her zamanki samimi davranışları ve yaptığı içten davranışlarla Türk halkının sempatisini kazanan Bülent Serttaş, bu konuda da aynı şekilde davranmış ve esprili paylaşımları sevenleriyle paylaşmaya devam etmiştir. Ayrıca çocuklarını sporun her türlüsüyle buluşturan ve sporun her türlüsünü destekleyen Bülent Serttaş’ı buradan tebrik ediyor ve herkesi spora içtenlikle desteğe çağırıyoruz. Peki siz bu olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
58
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
83
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
66
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
58
Kesin Oku
İlginç İlginç
25
İlginç
Yok Artık Yok Artık
75
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
50
Gereksiz
Komik Komik
8
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.