Çakal Carlos: “Erdoğan, Türk halkıyla birlikte savaş veriyor”

Fransa cezaevinde bulunan Çakal Carlos illegal yollarla tutulduğunu ve CIA'nın bu işte payının olduğunu açıkladı.2 DK'DA OKUNUR


115
77 , 115

Fransa cezaevinde bulunan Çakal Carlos illegal yollarla tutulduğunu ve CIA’nın bu işte payının olduğunu açıkladı.

Fransa cezaevinde yıllardır tutulduğu halde mücadesine devam ettiğini söyleyen Carlos bir takım komplolara maruz kalsada fiziki olarak iyi olmasada pisikolojik ve duygusal anlamda çok güçlü olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti ; “Şimdi bir Venezüellalı olarak Fransa’da cezaevindeyim. Chavez 1998’de Bolivarcı bir devrim gerçekleştirdi. Bu devrime karşı çıkanlar da oldu. Benim durumumla alâkalı Fransa Cumhurbaşkanı Chirac ve Chavez görüşüp konuşmuştu. Üzerinden seneler geçti, bu iki insandan defalarca müsbet şekilde bahsettiğimi hatırlıyorum. Burada illegal olarak cezaevinde tutuluyorum. Elbette bunda CIA’nın tesiri olduğunu söylememiz gerekiyor. Fransa’da CIA adına çalışan birçok ajan var. Bu garip, çünkü Fransız halkı vatanseverdir. Ajanlık meselesi, siyasî partilerle alakalı bir durum. İyi ki benim, Türk avukatlarımla legal bir şekilde konuşmamı engellemiyorlar. Bazen bir takım komplolara muhatap kalıyorum; fakat tüm gönüldaşlarım bilsin ki fizikî olarak olmasam dahî, duygusal ve psikolojik olarak çok güçlüyüm.

Şu an bulunduğum pozisyonla gurur duyuyorum. Ruhî durum, fizikî durumdan her zaman daha önemlidir. Yıllardır hapiste olmama rağmen mücadeleme devam ediyorum.”

Konuşmasında Türkiye’den bahseden Carlos, Venezüella gibi Türkiye’nin de İslam karşıtlarına karşı bağımsızlık mücadelesi içinde olduğunu belirtirken: “Türkiye’den de bahsedelim; Venezüella gibi Türkiye’nin de bir bağımsızlık mücadelesi oldu. İslâm karşıtı devrimlere, Arap alfabesinden Latin alfabesine geçilmesi gibi şeylere karşı Mustafa Kemal, Türkiye için savaştı. Ankara merkezli bir devlet kuruldu. Bir takım ideolojik farklılıklara mukabil bunu söylüyorum. Bugün de İstanbul’dan mücadeleye başlayan Erdoğan, Türk halkıyla birlikte buna benzer bir savaş veriyor. Bu süreçte bir takım hatalar da yaptı; bu hatalarına rağmen bazı şeyleri rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Birincisi Erdoğan’ın gerçek bir Müslüman olduğu, ikincisi ise onun gerçek bir Türk vatanseveri olduğudur. Üçüncüsü ise, o Siyonistlere asla destek vermiyor, işgal altındaki Türkiye’yi işgalden kurtarmak ve ajanlardan temizlemek için çalışıyor. Türkiye’de, Türkiye ile İsrail’in ilişkilerinin bozulmaması isteyen Yahudi sempatizanları var.

Bundan önce müteaddit kere söylediğim gibi, Türkiye ve Venezüella, Siyonistlere, emperyalistlere ve sömürgeci güçleri karşı mücadele ediyor. Dolayısıyla içeride de politik ortam birbirine benziyor. Amerika ve İsrail’e karşı ortak ve gönüllü bir savaş veriliyor.

2017 senesini geride bıraktık. Müslümanlar bir mücadelenin içerisinde. Venezüella da destek veriyor. Ben de bir Müslüman’ım. Allah’a ve onun peygamberine inanıyorum. 2018’de Siyonist ve emperyalistlere karşı mücadelede müsbet şeyler olmasını bekliyorum.” diyerek Erdoğan’ın  gerçek bir Müslüman ve vatansever olduğunun altını çizdi.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
34
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
58
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
41
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
33
Kesin Oku
İlginç İlginç
83
İlginç
Yok Artık Yok Artık
50
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
25
Gereksiz
Komik Komik
66
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.