Eğlence, Medya

Engin Altan Düzyatan İddialara Noktayı Koydu

Oynadığı televizyon reklamından yaklaşık 6 milyon TL ücret aldığı iddia edilen başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılacağı yönünde çıkan dedikodulara “Dizi bu sene sona ermezse bırakmaktan yana değilim” diyerek yanıt verdi.

Engin Altan Düzyatan, 6 milyon TL gibi bir ücret aldığı konuşulan Vakıfbank reklam filminin Çırağan Sarayı‘nda tertip edilen basın toplantısında sorulara cevap verdi. Hayatı boyunca duygularıyla hareket ettiğini, rakamları hep ikinci plana attığını vurgulayan yakışıklı oyuncu, “Matematik değil, duygu insanı oldum. Rakamlar benim için bir anlam ifade etmiyor. Duygular ile iş yapan biriyim” dedi.

Başarılı oyuncu, Çorlu‘da yapılan çekimlerde hastalandığını, vitamin ve antibiyotik desteği ile kamera karşısına çıktığını dile getirdi.

“Çocuğumuz için ev satın aldık”

Yatırım yapmaktan fazla anlamadığını söyleyen Düzyatan, “Bitcoin gibi yatırım alanlarını riskli buluyorum. Çok zor şartlarda kazanıyoruz. Daha da fazlasını kazanmak gibi bir derdim yok. Elimde tutmak önemli. Tabii ki yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev satın aldık” ifadelerini kullandı.

“Bırakmaktan yana değilim”

Başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisini bırakacağı yönünde çıkan iddialara da açıklık getiren Düzyatan, “Reytinglerimiz çok iyi, insanın açıkçası bırakası gelmiyor. Dizi bu sene sona ermezse bırakmaktan yana değilim” şeklinde konuştu.

Engin Altan Düzyatan kimdir?

1979 yılında İzmir’de doğan Engin Altan Düzyatan, oyuncu ve sunucudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Düzyatan ilk olarak DOT ve Kenter Tiyatrosu’nda görev almıştır.

2002’de Koçum Benim dizisiyle televizyon ekranlarına çıkan başarılı oyuncu, yapımcıların dikkatini çekmiş ve 2005’de Kalbin Zamanı adlı film ile ilk beyazperde deneyimini yaşamıştır.

2010’da 1 Milyon Canlı Para adlı yarışmayı sunmuştur.

2014’te Neslişah Alkoçlar ile evlenmiş ve bu evlilikten Emir Aras adında bir oğlu olmuştur.

Şimdilerde ise TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş dizisinde boy gösteren Engin Altan Düzyatan, oyunculuğuyla herkesi etkilemeye devam etmektedir.

Oy verin

142 puan
+1 -1
Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.