Everton’a Cenk Tosun Transferi

Beşiktaş'ta gösterdiği başarıyla gündemde olan Cenk Tosun şimdi ise Everton'a olan transfer haberiyle manşetlerde yer aldı.1 DK'DA OKUNUR


79
41 , 79

Beşiktaş’ta gösterdiği başarıyla gündemde olan Cenk Tosun şimdi ise Everton’a olan transfer haberiyle manşetlere yer aldı.

Premier Lig ekibi Everton’ın  yeni kadrosunda yer alan Cenk Tosun’un Everton’a 4.5 yıllık imza attığını The Sun Gazetesi sayfalarında yer verdi.Gazeteye açıklama yapan ünlü fufbolcu:”Taraftarlara kendimi göstermek için sabırsızlanıyorum. Tüm yeteneklerimi sergileyip, herkese nasıl bir oyuncu olduğumu göstereceğim. Everton için iyi bir oyuncu olduğuma inanıyorum” sözlerini söyledi.

Everton Kulübü ile anlaşan Cenk Tosun’un perşembe günü anlaşma imzalandığını ve dün akşam anlaşmanın resmiyete taşındığını dile getiren Dailly Mirror;Beşiktaş’ın 26 yaşındaki milli forveti Cenk Tosun, 4.5 yıllık anlaşmayı kabul edince Everton’ın yeni golcüsü oldu” açıklamasında bulundu.

Everton Kulubü Cenk Tosun’un 14 numaralı formayla oynayacağı açıklamasını yaptı.Cenk Tosun Beşiktaş’da 23 numaralı formayla oynuyordu.

İngiliz yayın kurumu BBC  Sport ise bu tranfer için Everton’un 27 milyon sterlin ödendiği haberine göre Allardyce’ın, “Avrupa transfer piyasasında, Cenk Tosun seviyesinde bir oyuncuyu alabileceğimiz en iyi fiyata aldık.”ifadelerini kullandı.

Futbolcu Tosun’un perfonmansını son yıllarda arttırdığı belirtileren haberde;Cenk Tosun, attığı gollerle Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turuna kalmasına önemli katkıda bulundu” değerlendirmede bulunuldu.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
66
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
8
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
75
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
66
Kesin Oku
İlginç İlginç
33
İlginç
Yok Artık Yok Artık
83
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
58
Gereksiz
Komik Komik
16
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.