FETÖ’nün Kalesi Pensilvanya’daki O Eve Girildi

2 DK'DA OKUNUR


98
59 , 98

Terör Örgütü FETÖ Lideri Fethullah Gülen’in ikamet ettiği Pensilvanya’daki mekânda güvenlik önlemleri tedbirleri alındığı söylendi. Alınan bilgiler ışığında evin, tam otuz altı tane kamera ile tarandığı bilgisi verildi. Kendisine ait şahsi odasında dahi kameraların bulunduğu haber verildi. Hatta, şahsi odasına dahi en güvendiği dört kişinin ancak girebildiği şeklinde bilgi verildi.

Yok Artık Dedirten Görüntüler

Alınan bilgilere göre o eve girildi. Ve insana yok artık dedirten görüntüler ortaya çıktığı haberi verildi. Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Pensilvanya Eyaletinde ikamet eden Fethullah Gülen, takriben dört yüz dönümlük bir mekâna sahip bir orman tesisinde kaldığı söylendi. Sabah gazetesi güvenlik odasına girdiğini açıkladı. Gülen’in canının emniyeti için oluşturulan odadan da detaylar elde ettiğini açıkladı.

Kameralar İle Korunma

Sabah gazetesinden İsa Tatlıcan’ın yaptığı haberde, Fethullah Gülen’in ikamet ettiği Pensilvanya’daki mekânda güvenlik önlemleri tam otuz altı kamera ile sağlanmakta. Gülen, yaşam alanını dahi kontrol ettirmekte olduğu anlatıldı. En çok güvendiği sadece dört kişi bu güvenlik odasına yaklaşabiliyor. Diğer mekân kalanları dahi bu güvenlik odasına yaklaşmıyor.

Haberde, yatak odalarının bile takipte olduğu, ilk başta Gülen’in yatak odasının olduğu koridor olduğu ifade edildi. Gülen’in sağ kolu olarak belirtilen Cevdet Türkyolu ile yan yana odalarda kaldığı haber verildi. Ayrıca Gülen’in özel odasının hemen önünde de bir istirahat koltuğu bulunduğu bilgisi paylaşıldı. Şaşırtıcı bir durum olarak ta tesiste bulunan hiçbir odanın kilitli olmaması olarak gösterildi.

Gizli Servisler de İzliyormuş

Güvenlik kameraları tarafından gece ve gündüz adım adım takip edildiği haberi verildi. Üstelik kayıt eden sadece yakınları değil, FBI yetkilileri de yirmi dört saat tesisin içerisini kayıt altına aldığı bilgisi paylaşıldı. İki tane FBI görevlisinin güvenlik odasında sürekli bulundukları vurgusu yapıldı. Bir de FBI helikopterinin sıkı bir şeklide tesisi havadan gözetim altında tuttuğu bilgisi sunuldu.

Direkt Temas Mümkün Değil

Pensilvanya’da ikamet eden hemen hiç kimsenin Gülen ile direk temasının kurulmadığı bilgisi verildi. Haberde, ancak güvenlik odasında bulunan görevli şahısların telefon vasıtası ile Gülen ulaşabildiği bilgisi vardı. Sabah gazetesi; tesislerdekiler, hemen her şeyde sağ kol olduğu söylenen Türkyolu bilgilendirdikleri haberi geçti.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
66
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
8
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
75
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
66
Kesin Oku
İlginç İlginç
33
İlginç
Yok Artık Yok Artık
83
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
58
Gereksiz
Komik Komik
16
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.