Genç Kadın Ve Sevgilisine Barda Dayak İddiası

1 DK'DA OKUNUR


98
60 , 98

Didem Okay adındaki bir genç bayan, dün gece sevgilisi ile beraber gittikleri barda dövüldüklerini iddia etti. Taksim semtindeki Bekâr Sokak içerisindeki U2 Irlanda Pub barının sahibince hem de öldürülesiye dayak yediklerini söyledi. Barın sahibini de polise şikayet etti. Okay, az daha bizi öldürecekti dedi.

Barda Dayak

Haber Türk Gazetesi yazarlarından İrem Koca, yaptığı haberde, demir olan sopa ile öldürülesiye dövüldüğü iddiasında bulunan Didem Okay, U2 İrlanda Pub barının sahibince yaşadıklarını anlattı.

Olayın vuku bulmasından hemen sonra darp raporunu hastaneden aldıklarını da anlatan Okay, “erkek arkadaşım ile birlikte gecenin yarısında bara gittik. İçeride İrlandalı iki kişi ile mekânın sahibi vardı. Eğlenerek şarkı söylediğimiz bir zamanda İrlandalı olan kişiler gitti. Ayrılır iken de ertesi gün de gelmeleri ve birlikte eğlenmeleri talebinde bulundular. Hemen akabinde de Bar sahibi aniden gelerek, bizi barında istemediğini söyledi. Biralarımızı bitirdiğimizde çıkacağımızı ifade ettikten sonra bar sahibi dışarıya çıktı. Bir süre sonra da elinde demir bir sopa ile içeri girip, kapıyı da ardından kapattı. Mekân takriben altı ya da yedi metrelik bir yerdi. İçeride çalışan sadece bar sahibi bulunuyordu. Erkek arkadaşıma elindeki sopa ile vurmaya başladı. Aralarına girip dövmeyi durdurmaya çalışır iken bana da vurmaya ve beni de dövmeye başladı. Hiçbir sebep de yoktu. Adeta üstümüzde tepindi. Sizi sevmiyorum diye bağırıyordu. Fırsatını bulup dışarıya kaça bildim. Çığlıklar ile yardım çağırdım. Az kalsın bizi öldürecekti” şeklinde olayı anlattı.

Olay Yargıya Taşındı

Olayın hemen akabinde polise bildirildiği için altı tane sivil olan polis olay yerine geldiğini söyleyen Okay, polisler bizi darp raporu almamız için yönlendirdiler, dedi. Bunun için de hastaneye gittiklerini ve darp raporu aldıklarını anlattı. Ayrı zamanda da polise giderek ifade verdiklerinden ve suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
50
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
75
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
58
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
50
Kesin Oku
İlginç İlginç
16
İlginç
Yok Artık Yok Artık
66
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
41
Gereksiz
Komik Komik
83
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.