Göz Renginizi Bir Ayda Değiştirmek İster misiniz ?

Uzun yıllar boyunca Bilim Adamları tarafından yapılan araştırmalarda,farklı bölgelerin kültürlerindeki bitkiler iddiaya göre göz renginde değişikliğe sebep oluyor.1 DK'DA OKUNUR


103
72 , 103

Uzun yıllar boyunca Bilim Adamları tarafından yapılan araştırmalarda, birbirinden farklı bölgelerin kültürlerindeki farklı bitkilerin iddiaya göre göz renginde değişikliğe neden olduğu araştırmalarla gösterildi.

Bunların başında ise BAL geliyor.Günlük yaşantımızda sürekli olarak balı hayatımıza soktuğumuz zaman gözlerimiz daha doğal ve açık bir renge büründüğü belirtiliyor.

Göz açısından düşünüldüğü zaman bitki çayı denildiğinde akla PAPATYA ÇAYI gelmelidir.Çünkü sıcak bir bardak papatya çayı ile gözlere daha sıcak bir renk tonu vermek çok kolay.Ayrıca papatya çayı doğal sakinleştirici etkisinden dolayı stresi de azaltmaya fayda sağlayacağı belirtiliyor.

Göz rengini etkileyen diğer bir besin ise beynimizi güçlendiren omega3 deposu BALIK gelmektedir.Balığı hayatınıza devamlı olarak kattığınız sürece gözlerinizdeki bu değişimi farkedeceksiniz.Böylelikle göz renginizin gücünü arttırarak bir ton ileri taşıyabileceğiniz belirtiliyor.

Diğer bir besin ise kaynağı ISPANAK tır.Eğer gözlerinizin daha parlak ve genç görünümlü olmasını isyorsanız demir deposu olan ıspanağı hayatınızdan çıkarmamanız gerektiği belirtiliyor.

Son olarak gözümüze etki eden besin olarak AYIÜZÜMÜ ÇAYI geliyor.Göz kaslarını gevşeterek gözbebeği boyutu değişikliği yaptığı ve en önemliside göze farklı bir renk yaptığı iddia ediliyor.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
16
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
41
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
25
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
16
Kesin Oku
İlginç İlginç
66
İlginç
Yok Artık Yok Artık
33
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
8
Gereksiz
Komik Komik
50
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.