Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Bakımı

3 DK'DA OKUNUR


90
52 , 90

Hindistan cevizi yağı saçlar için çok yararlıdır. Saçların parlamasını ve güçlendirmesini sağlar.  Saçların daha hacimli, daha sağlıklı ve daha yumuşak olmasına yardımcı olur.  Saç derisini temizleyerek saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar. Hindistan cevizi yağı saç için nasıl kullanılır? Saçları nemlendirir ve yumuşatır ayrıca saçın yağ dengesini koruyarak saçların dökülmesini engeller. Hindistan cevizi yağıyla saçların dökülmesi engellenmiş olur. Yıpranan saçların iyileşmesine, saçların daha hızlı uzamasına ve saç renginin doğal yollarla açılmasına yardımcı olur. Hindistan cevizi yağı saçlarınız için en doğal ve en kapsamlı bir ilaçtır.

Hindistan cevizi yağı saç için nasıl kullanılır?

Bir yemek kaşığı ısıtılmış hindistan cevizi yağını duştan yarım saat önce saç diplerinizi masaj yaparak hindistan cevizi yağını derinize ve saç köklerine yedirin. Daha sonra saç tellerinize de masaj yaparak hindistan cevizi yağını saç tellerinize iyice sürün. Yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı ılık bir suyla durulayın. Çok kurumuş ve çok yıpranmış saçlarınız varsa, hindistan cevizi yağını saçlarınızda daha fazla bekletmeniz faydalı olacaktır. Akşam uygulayın sabah yıkayın. Canlı, sağlıklı ve yumuşak görünen saçlara sahip olacaksınız.

Hindistan cevizi yağıyla düzenli olarak saç derisine ve saç tellerine masaj yaparak saç derisinin kuruluğunu ortadan kaldırırsınız. Hindistan cevizi yağı barındırdığı yağ asitleriyle saç derinizdeki yağ üretimini dengeler, saç köklerinizi güçlendirir ve saçınıza doğal bir parlaklık vererek saçlarınızdaki kırıkların azalmasına yardımcı olur.

Haftada bir yapacağınız bu uygulama etkiler etkisini 3-4 hafta sonra göstermeye başlayacaktır ve saçınız daha parlak, yumuşak olacaktır. Saçlarınız güneşten, denizden, boyadan ve maşadan dolayı çok yıprandıysa ilk zamanlarda haftada iki kere Hindistan cevizi yağıyla saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı saç rengini açar mı?

Hindistan cevizi yağı saç rengini açar mı? Hindistan cevizi yağı düzenli kullanıldığında saç rengini açar. Bunu için erimiş hindistan cevizi yağını saç köklerinize ve saçınızın tümüne yatmadan önce sürün. Saçınız gece boyunca öyle kalmalı. Saçlarınızı bir havlu, bone veya başörtüsü gibi bir şeyle kapatın. Sabaha kadar böyle uyuyun. Saçlarınızı ertesi gün yıkayın. Bir iki ay içinde saç renginizin açılacağını göreceksiniz. Hem de doğal bir yolla.

Hindistan cevizi yağı saç uzatır mı?

Hindistan cevizi yağı saç uzatır mı? Hindistan cevizi yağını saçınıza bir maske olarak uygularsanız saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlarsınız. Bunu için ısıttığınız biraz hindistan cevizi yağını saç kökünüze masaj yaparak yedirin. Bir süre saçınızda beklettiğiniz yağı şampuan ile yıkayın. Bir iki hafta düzenli bir şekilde yaptığınızda saçlarınızın daha hızlı uzadığını göreceksiniz.

 


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
50
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
75
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
58
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
50
Kesin Oku
İlginç İlginç
16
İlginç
Yok Artık Yok Artık
66
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
41
Gereksiz
Komik Komik
83
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/sizcecom/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.