Eğlence, Medya

Kayıtsız Kalmak İmkansız: Milli Yenge Adriana Lima

Brezilyalı manken Adriana Lima’nın güzelliğine ve yaşamına kayıtsız kalmak imkansız. Çıktığı günden bugüne sürekli olarak kendin bahsettiren Adriana Lima, ülkemizde de çok sevilen yabancı ünlülerin başında geliyor. Özellikle son aylarda Türk sevgilisi ile yaşadığı hayatı ülkemizdeki magazincileri ve magazinseverleri çok yakından ilgilendiriyor.

İçerik Navigasyonu

Adriana Lima hakkında:

Adriana Lima 1981’li Brezilyalı bir güzel. Dindar ve düşük gelirli ailede doğan Lima, alışveriş sırasında keşfedilerek daha sonra yarışmalarda birinci seçildi. Birçok moda çekimi gerçekleştiren, defilelere katılan ve reklamlarda boy gösteren Adriana Lima 2006 yılında çok kazanan ünlüler listesine de girmeyi başarmıştır. Kendisi kitap okumayı oldukça çok seviyor ve en sevdiği yazarı da Gabriel Garcia Marquez olarak tanımlıyor.

Adriana Lima’nın özel hayatı:

Bir dönem nişanlanan ancak daha sonra sona eren ilişkisinin ardından 2009’da NBA oyuncusu ile evlenen Adriana Lima’nın iki kızı var. Şimdilerde Metin Hara ile yaşadığı ilişki ile oldukça çok gündeme gelen Adriana Lima güzel günler geçiriyor.

Adriana Lima’nın sosyal sorumluluk projeleri ve yardımseverliği hakkında:

Var Mısın Yok Musun programına katılarak lösemili çocuklara yardım eden Adriana’nın bu yardımseverliği oldukça fakir bir mahalleden geldiği için olabilir. Kendi mahallesindeki çocuklara yaptığı yardımlarla adını sıkça duyduğumuz Lima ayrıca aynı bölgedeki çocukların yurdunun masraflarına da yardım ediyor.

Adriana Lima’nın güzelliği:

Adriana Lima’nın güzelliği herkesin bildiği ve inkar etmediği bir gerçek. Tam bir manken ölçülerine ve doğru vücuda sahip olan Adriana Lima 34 beden ve güzelliği ile herkesi kıskandıracak cinsten. Victoria’s Secret meleklerinden olan Adriana Lima ayrıca birçok ünlü güzelle de halen yanyana fotoğraflarda görülebilir. Seksi pozlarıyla ve kendinden emin tavrıyla bilinen Lima’nın bilinmeyen yönleri de her ünlü de olduğu gibi var.

Adriana Lima’nın bilinmeyenleri:

Adriana Lima’nın bilinmeyen özelliklerinden ve oldukça şaşırtıcı olan bilgilerinden biri gösteri öncesinde yaptıkları ile ilgili. Herhangi bir defile, gösteri öncesinden su dahil hiçbir yiyecek ve içecek tüketmeyen Adriana Lima’nın bu tüketmediği saati tam 12 saat olarak söyleniyor. Bu da gösterilerde nasıl bu kadar şahane gözüktüğünün bir kanıtı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir