Fargo (5/10)


54
16 , 54

Sizce
1

Amerikan yapımı en iyi dizileri arasında yer alan bir diğer benzeri olmayan yapım ise Fargo. Öncesinde buna benzer bir dizinin olduğunu ve daha sonrada böyle bir dizi yapılabileceğini de pek sanmıyorum. Harkulade hikayesi ve iyi oluşturulmuş karakterleri olan muhteşem bir drama dizisi. Diziyi izlediğinizde, karakterlerin çok “gerçek” ve ilginç olduğunu sizde göreceksiniz. Öylesine tasarlanmış ki nerede ise her karakter için ayrı bir film çekilebilecek durumda.

IMDB Puanı ve Sezon Bilgileri

IMBD Puanı: 9.0
Dizi Devam Ediyor Mu: Evet. ( her sezonu birbirinden bağımsız olduğundan dolayı Final yapmış en iyi yabancı diziler arasında kabul edebiliriz. )
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yeni Sezon Başlangıç Tarihi: –
İlk Sezon Yayınlanma Tarihi: 2014

Fargo Oyuncuları

( Tam listeyi buradan görebilirsiniz )

Serinin her sezonu farklı oyunculardan ve farklı etkinlik takımlarından oluşmasına rağmen, üç sezon birbirine çok yakın.

Her biri 10 bölümden oluşan 3 sezon vardır. Her sezon bambaşka bir hikayeye sahiptir. Şimdiye kadar yayınlanmış olan 3 dönem gerçekten çok iyi, gerçekten de en iyi yabancı dizi sıralamasında yer almayı hak eden bir dizi.

En İyi Yabancı Diziler Sıralması – IMDB En İyi Diziler – Fargo

Dizinin Konusu

Konunun genel çerçevesi şöyledir; Her sezonda, zayıf bir çocuk bir cinayete karışır ve bir kişinin genellikle cinayet olarak düşünmediğini ve bir sonraki kişinin bu cinayeti işlediğini açıklayan olaylardan oluşur. Temel olarak, her sezonda bu ana karakterler, hukukun yanlış tarafında hapsolmuş iyi insanlardan oluşuyor ve yakalanmamak için başvurdukları yolları sonucu istemedikleri gibi gelişen işlerin ne tür boyutlara gittiğini anlatıyor.

Açıkçası, en iyi yabancı dizi önerileri arasında verebileceğim en iyi 10 diziden biri. Çünkü; Fargo, en iyi yabancı diziler listesinde diğer serilere kıyasla nadir bir başarıya sahiptir. Bir seyirciler topluluğunun favori sezonlarını seçmesi mümkün. Ancak Fargo, kalitesini 3 sezonda da korumuştur ve hangi sezonun diğerinden daha iyi olduğunu seçmeyi zorlaştırmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen bir sezonun olmadığını söyleyebilirim.

Şiddeti, kara mizahı, aksyionu içinde bulunduran dizilerden hoşlanıyorsanız. Kesinlikle sizin için izlenebilecek en iyi diziler arasındadır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir