House of Cards (6/10)


63
25 , 63

Elif
0

Skoru ile en iyi IMDB serilerinden biri olan bu Netflix serisi, eğer bu kategoriye ilgi duyuyorsanız, kesinlikle ayırdığınız zamanınıza değecektir.

IMDB Puanı ve Sezon Bilgileri

IMBD Puanı: 9.0 / Fragman
Dizi Devam Ediyor Mu: Evet.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 5
Yeni Sezon Başlangıç Tarihi: Belli Değil
İlk Sezon Yayınlanma Tarihi: 2013

House of Cards Oyuncuları  

Kevin Spacey (Francis Underwood) / Robin Wright (Claire Underwood) / Michael Kelly (Doug Stamper) / Derek Cecil (Seth Grayson) / Nathan Darrow (Edward Meechum) 

 (Tam Listeyi buradan görebilirsiniz )

Yabancı En İyi Diziler – İzlenebilecek Yabancı Diziler – House Of Cards

Dizinin Konusu

Son zamanların en iyi yabancı dizi serilerinden biri de House of Cards. Bu diziyi tek kelimeyle anlatmak mecburiyetinde kalsaydım eğer, kullanacağım tek kelime "muazzam" olurdu.

House of Cards, bir politikacının hayatına dair hikayelerin ve Amerika Birleşik Devletleri'nin başkanı olmak için kademeli bir yükselişi anlatan bir seridir. Hikayenin odağı "Acısız Pragmatizm" dir ve bize insanın istediğini elde etmek için acımasız olması gerektiğini söyler.

Bu serinin ana karakterlerinden biri olan Frank Underwood'un yazdığı gibi, "Besin zincirinin tepesine gidenler için merhamet yoktur." HUNT ya da BE HUNTED (hayatta kalabilmek için AVLA yada AVLAN) tıpkı etçil canlılar gibi zalim olmanın, doğanın temel ilkesi olduğunu ve bunun tamamen düşünülmüş bir karaktere dönüştüğünü savunuyor.

Aynı zamanda, Frank ve karısı Claire Underwood da birbirlerinin iktidar arayışına odaklanıyor. İhanet, yolsuzluk, politik entrika ve hile ile dolu bir politik dram.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir