Mandalinacının İlk Klibi Yayınlandı

Bursa'da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu pazarda çekilmiş olan amatör video ile sosyal medyanın kalbine girdi.1 DK'DA OKUNUR


89
54 , 89

Bursa’da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu pazarda çekilmiş olan amatör video ile sosyal medyanın kalbine girdi.

Kendine özgü sesi ve yorumuyla seslendirdiği Ahmet Şafak’ın ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı ile milyonlarca kişinin beğenini kazanıp, bir çok insanın kalbini kazanmasının ardından Veysel Mutlu sevenlerinin yoğun isteği üzerine ilk teklisini isteyenlerle buluşturdu.

Müzik severlerin ısrarı üzerine Poll Production etiketiyle dijital platformlarda yer alan ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klip çekildi.

Klip çekimi Beykoz’da bir kundura fabrikasında 50 kişiliyle mahalle dekoruyla ve Veysel Mutlu’nun mandalinacı kimliği ön plan çıkarılarak çekildi.Sarı yeleğiyle milyonların beğenisini kazanan Mutlu klipte de aynı şekilde seyircinin karşısına çıktı.

 

 

Kendine özgü sesi ve yorumuyla seslendirdiği Ahmet Şafak'ın ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı ile milyonlarca kişinin beğenini kazanıp, bir çok insanın kalbini kazanmasının ardından Veysel Mutlu sevenlerinin yoğun isteği üzerine ilk teklisini isteyenlerle buluşturdu.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
66
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
8
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
75
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
66
Kesin Oku
İlginç İlginç
33
İlginç
Yok Artık Yok Artık
83
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
58
Gereksiz
Komik Komik
16
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir