Orgeneral Akar; “Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, teröristler mutlaka hüsrana uğratılacak”

Afrin harekatında teröristlerle çatışmada sekiz kahraman askerimizin şehit olmasının ve yaralanan on üç gazimizin ardından Orgeneral Akar açıklamada bulundu.1 DK'DA OKUNUR


152
115 , 152

Afrin harekatında teröristlerle çatışmada sekiz kahraman askerimizin şehit olmasının ve yaralanan on üç gazimizin ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, şu sözleri sarfetti: “Şehit ve gazilerimizin hiçbirinin tek damla kanı yerde kalmayacak. Teröristlerle bunlara destek veren güç merkezleri mutlaka hüsrana uğratılacak.Mücadeleye askerimiz, jandarmamız, polisimiz, güvenlik korucularımız ve Özgür Suriye Ordusu mensupları ile omuz omuza en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar aynı azim ve kararlılıkla bir bütün hâlinde devam edilecek.”

Sözlerine devam ederken Türkiye’nin  tüm faaliyetlerinin diğer tüm ülkelere de örnek olacağını vurgulayan Orgeneral Akar; “Harekât esnasında tüm faaliyetler hem askeri hem insani değerler anlamında diğer dünya ülkelerine örnek olacak bir şekilde icra ediliyor. Harekât bölgesinde kalan sivillerin temel ihtiyaçları özveriyle karşılanıyor. Sağlık hizmeti ile diğer yardım malzemelerinin ulaştırılmasına destek sağlanıyor.” sözlerini sarfetti.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
41
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
66
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
50
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
41
Kesin Oku
İlginç İlginç
8
İlginç
Yok Artık Yok Artık
58
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
33
Gereksiz
Komik Komik
75
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir