Tecavüzden Koruyan Bileklik

Amerika'da düzenlenen etkinliklerde enteresan bir teknolojik alet daha tanıtıldı ve şiddete başvurmadan çözüm getireceği bu aletle amaçlanıyor.1 DK'DA OKUNUR


77
39 , 77

Amerika’da düzenlenen etkinliklerde enteresan bir teknolojik alet daha tanıtıldı ve şiddete başvurmadan çözüm getireceği bu aletle amaçlanıyor.İlginç teknojilere gün geçtikçe yenilerinin eklenmesiyle ortaya çıkan Invi Security Bracelet isimli bu bileklikle tecavüz olaylarının önüne geçilmeye çalışılıyor.

Tecavüz olaylarının Dünya çapında bir hayli artmasının ardından insanlar biber gazı,şok tabancaları gibi bireysek bir çok yola başvuruyor.Yeni icat edilen Invi Security Bracelet isimli ol bu bileklikle tecavüz olaylarından korunulacağı iddia ediliyor.

Bu bilekliğin çalışmasıda çok  enteresan. Tecavüz esnasında bilekliğin parçalanmasıyla bileklikten çok kötü bir koku yayılıyor ve bu iğrenç kokunun tacizcinin dikkatini dağıtacağı ve cinsel isteğini azaltacağı iddia ediliyor.Bu iğrenç kokunun üretilmesinde bir kaç farklı firma ile çalışılıp ortak bir sonuca varıldığı iddia ediliyor.Çıkan bu kokuyla taciz ve tecavüz olaylarına ne kadar etki ettiğini zaman gösterecek.

Invi, 59.95 € fiyat etiketi ve ücretsiz kargo imkânıyla satışa çıktı.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
41
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
66
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
50
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
41
Kesin Oku
İlginç İlginç
8
İlginç
Yok Artık Yok Artık
58
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
33
Gereksiz
Komik Komik
75
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir