Eğlence, Medya

Ünlülerin Şaşırtan Takıntıları

Ünlülerin birbirinden ilginç takıntılarına göz atalım:

Okan Günde 3 Kez Duş Alıyor

Demet Akalın katıldığı programda eşi Okan Kurt ile ilgili yaptığı itirafla güldürdü. Akalın, Okan Kurt’un sürekli duş almasına isyan etti. Eşi Okan Kurt’un çok titiz olduğunu söyleyen Akalın, ‘Günde üç defa duş alıyor’ dedi. Eşinin fazla su harcamasına kafayı takan Akalın, Kurt duştayken çıksın diye sürekli kapıya vurduğunu söyledi.

Ajda Pekkan – Çin Çayı Olmadan Asla

Gün içerisinde sürekli Çin çayı içen pop müziğinin süperstarı, kuliste Çin çayının yanı sıra, diyet bisküvi ve salatalığının bulunmasını istiyor.

bulent-ersoy-un-takintilari.jpg

Bülent Ersoy – Takıntısı Bir Tane Değil Ki

Kuliste oturacağı koltuğu temiz bir beyaz çarşaf serilmesini istiyor. Sahne öncesi muz yemek istiyor. Duaları dilinde, nazar boncukları çevresinde oluyor.

Candan Erçetin – Bal, Su Ve Bornoz

Sahneye çıkmadan önce atıştırmaktan hoşlanmayan sanatçı, sadece bal ve ılık su istiyor. Kuliste dört tane beyaz işlemesiz bornozda bulunduruyor

Emel Sayın – Oda Dolusu Ayakkabı

Takıntısı ayakkabılar. Evinde bir oda dolusu ayakkabı olan Emel Sayın, alıp henüz bir kez bile giyemediği sayısız ayakkabısının olduğunu söylüyor.

Müjdat Gezen – Her Şeyi Düzeltiyor

Sanatçıda simetromani var. Yani eğri, düzenli olmayan bir şeyi gördüğünde dayanamıyor ve mutlaka düzeltmeye çalışıyor. Yolda, okulda herhangi bir yerde çevresindekilerin omzuna dökülen her toz tanesi, herhangi bir giysiden sallanan ip parçası, yani gözünün değdiği her minik pürüz Müjdat Gezen’i harekete geçirebiliyor.

nurgul-yesilcay-in-takintilari.png

Nurgül Yeşilçay – Batıl İnançları Çok

Nurgül Yeşilçay batıl inançlarını ‘InStyle’ dergisine anlattı: Hıdırellez’de mutlaka dileğimi dilerim. Kurşun döktürürüm. Bir şeyi ters giyersem, işimin ters gideceğine inanırım.”

sibel-can-takintilari.jpeg

Sibel Can – Diyet Kolası Hep Yanında

Fazla kilolarıyla başı dertten kurtulmayan Sibel Can, kuliste 10 kutu diyet kola, beyaz peynir ve gözleme istiyor. Bu kendisi için adeta bir obsesyon olmuş.

 1. Sizce ünlülerin takıntıları normal mi?

  1. Normal, her insanın takıntıları vardır
  2. Hiç normal değil
  3. Bazıları normal ancak bazıları takıntı değil şımarıklık
  4. Fikrim yok
  2 Oy
  Sonuçlarınızı Paylaşın

Oy verin

141 puan
+1 -1
Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.