Eğlence, Medya

Yaşayan En Karizmatik Erkekleri Listeliyoruz

Yaşayan en karizmatik erkekler listesinde elbette tüm dünyadan isimleri görmek oldukça olasıdır. Yaşayan en karizmatik erkekler listesinde yer almak oldukça güzel bir duygu olsa gerek hem nadir görülen hem de değerli bir ünvan sonuçta. Listemizin başında her kadının bayılarak izlediği gerek oyunculuğu gerek karizması olsun her kadının gözlerini büyüleyen bir isim ile başlayalım.

İçerik Navigasyonu

Johnny Depp

Her yaş ve kesimden insanın tanıdığı ABD asıllı oyuncumuz hem yakışıklı hem karizmatik ünlülerimizden biridir. Her yaşında ayrı bir yakışlı olan bu oyuncu yaşlanmasına rağmen hala eskiş halinden ve karizmasından hiç birşey kaybetmememiştir. Kimilerimizin onu çalkantılı aşk hayatından tanısak ta aslında bir çok film de başrol oynamıştır ama filmler de canlandırdığı karakterler çok farklı dış görünüşlere sahip olduğundan bazı durumlarda kendisi olduğunu anlamamız oldukça zordur.

Pierce Brosnan

Oldukça ileri yaşlarında olan 007 ajanlarından birini canlandırmış olan oldukça karizmatik bir isim olan Pierce Brosan delici bakışları ve masmavi gözleri ile akıllara kazınmıştır. Hala eski karizmasına sahiptir.

Clint Eastwood

Saydığımız kişilerarasında en ileri yaşlı olan kişi Clint Eastwood dur. Eski hali ile arasında hiç bir fark olmayan ünlü aktöre ve yönetmenin yeni jönlere taş çıkartacağını söylesek abartmış olmayız diye düşünüyoruz.

David Becham

Eskiden pek bir yakışlı denilebilecek bir kişi olmasa da futbolculuk hayatının ortalarına hatta sonlarına doğru oldukça karizmatik bir erkek olup çıkmıştır. Eskiden çirkin denilebilecek bir kategoride yer alıp daha sonra bu denli yükselmesi oldukça şaşırtıcı denilebilir.

Kıvanç Tatlıtuğ

Ülkemizden bir isim yazmasaydık ayıp olurdu zira ülkemizde de bir çok karizmatik erkek vardır. Bunlardan biri de Kıvanç Tatlıtuğdur. Sarışın ve masmavi gözlü olan bu aktörümüz hem yakışıklı hem de karizmatiktir. Eskiden genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ geçen sene evlendikten sonra daha sakin bir yaşam sürmeye başlamıştır.

Michael Fassbender

Yarı Alman aslllı yarı da İtalyan olan bu öktörümüz de oldukça karizmaiktir. Belki isim olarak size uzak olabilir ama hepimizin aşina olduğu bir yüzdür. Buz mavisi gözleri ve sapsarı saçları ile bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir