Eğlence, Medya

Zeynep Ilıcalı ‘Acun-Şeyma’ Evliliği Açıklamasında Samimi Mi?

Acun Ilıcalı, Eylül ayında Şeyma Subaşı ile Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de muhteşem bir düğünle evlenmişti. Düğüne birçok konuk çağıran ve lüks eğlence partileri ile eğlenen çiftten Şeyma Subaşı, düğünün bütün detaylarını sosyal medya hesabından paylaşması ve her şeyi kaydetmesi her ne kadar eleştirilse de milyonlarca izlenme almıştı. Tüm bunların ardından Acun’un eski eşi Zeynep Ilıcalı’nın bu düğüne ne diyeceği merak konusu olmuştu.

acun-ilicali-zeynep-ilicali.jpg

Bilindiği üzere kendinden yaşça küçük Şeyma Subaşı ile evliyken ilişki yaşamaya başlayan Acun Ilıcalı, çok eleştirilmiş Şeyma Subaşı da instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile eleştiri odağı olmuştu.

Uçankuş’a konuşan Zeynep Ilıcalı şunları söyledi:

“Ben rahatlıkla şunu söyleyeyim, Acun’a mutluluklar diliyorum, çok mutlu olmasını istiyorum. Unutmayın ki çocuklarımın babası… Ama bir takım konular, dedikodular varsa inanın bunlar benim dışımda… Yoksa bu soruya başka türlü tepki verirdim ama içimde hiç bir ukde yok, gördüğünüz gibi yaşanır, biter bazı şeyler diye iki kelimede özetleyebiliyorum… Bitti ve önümüze bakıyoruz.”

acun-ilicali-seyma-subasi.jpg

“Benim için öncelikle önemli olan dost kalmak kavramı; tartışma ortamlarının içine girmemek-çekilmemek ve en önemlisi çocuklarımızı her türlü dedikodunun dışında tutmak ve onları korumak… Dostuz ama herkesin bir başka hayatı var artık… Çocuklarıyla ilgilenmesi yeterli, ilgileniyor da…”

“Önemli olan insanın istedikleri ve hayattan bekledikleri değil mi?.. Şimdi tek dileğim, samimiyetle söylüyorum benden daha çok mutlu olması.”

acun-ilicali-zeynep-ilicali-seyma-subasi.jpg

Zeynep Ilıcalı Kimdir?

Zeynep Ilıcalı, Acun Ilıcalı’nın ikinci eşidir. Acun Ilıcalı, 1988 yılında ilk evliliğini Seda Ilıcalı ile yapmıştı. 2003 yılında Acun Ilıcalı ile hayatını birleştiren Zeynep Ilıcalı’nın bu evliliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı var. Kızları Leyla ve Yasemin ile bir süre önce sessiz sedasız Londra’da yeni bir hayat kuran Zeynep Ilıcalı, dekorasyon üzerine çalışmalar yapmaktadır.

 1. Sizce Zeynep Ilıcalı Sözlerinde Samimi mi?

  1. Şeyma Subaşı'na mutluluklar dilemediğine göre samimi!
  2. Yaşanmış, bitmiş, neden samimi olmasın ki?
  3. Samimi olduğunu düşünmüyorum çünkü Acun Ilıcalı ile evliliğinin bitmesinin nedeni Şeyma Subaşı...
  4. Başkalarının hayatları ile ilgilenmiyorum
  17 Oy
  Sonuçlarınızı Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir