İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Sizce.com sitesi adına;

Enis ÖNEL – enis@sizce.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDİTOR İN CHİEF

Yusuf KODAL – yusuf@sizce.com

EDİTÖRLER / EDİTORS

Burcu ÇETİN – burcu@sizce.com

Elif ÖZDEMİR – elif@sizce.com

Esin YÜREKLİ – esin@sizce.com

Ayşegül ALTAN – agul@sizce.com

GECE EDİTÖRÜ / NIGHT SHIFT EDITOR

Murat ARSLAN – murat@sizce.com

SOSYAL MEDYA UZMANI / SOCIAL MEDIA MANAGER

Deniz GÜNEŞ – deniz@kiwedigital.com

HUKUK DANIŞMANI / LEGAL ADVİSER

Av. Murat KARA

YAZILIM / SOFTWARE

Sizce.com özel yazılım ve lisanslı tema kullanılarak hazırlanmıştır.

Sizce.com sitedeki harici linklerin sorumluluğunu almaz.

REKLAM / ADVERTİSE

reklam@sizce.com

MAİL ADRESLERİMİZ / OUR MAIL ADDRESS

Bilgi ve İletşim: bilgi@sizce.com

Şikayet: sikayet@sizce.com

Editör Ekibi: editor@sizce.com

Destek Talepleri: destek@sizce.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ / SOCIAL MEDIA ACCOUNTS

Facebook

Twitter

İnstagram

Pinterest

Goggle +

TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ UYGULAMALAR / APPLICATIONS TO FOLLOW US

Nabız Anlık Haber Uygulaması

Google Haberler

TELEFON / TELEPHONE

05055990318

ADRES / ADDRESS

Nispetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sk. No:4, 34340 Beşiktaş/Istanbul

Bizimle hızlı iletişime mi geçmek istiyorsunuz?

Her türlü istek, öneri, dilek ve şikayetleriniz için, aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz. (Genellikle bir iş gününü geçmez).

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.