Ünlüler Kazançlarını Nasıl Değerlendiriyor? Çok Şaşıracaksınız…

2 DK'DA OKUNUR


127
89 , 127

Bazı ünlülerin gösteri dünyasına veda ettikten sonra yaptıkları işleri biliyor musunuz? Ya da hala kameralar karşısında oldukları halde sürdürdükleri ek işleri.

Ersin Korkut

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı programla yıldızı parlayan Ersin Korkut kazancını ilginç bir alana yatırdı. Korkut; Beşiktaş’ta bir mahalle kahvesi açtı. Korkut bir yandan da tiyatro ve sinema çalışmalarını sürdürüyor.

Engin Günaydın

Usta oyuncu Engin Günaydın da kazancını gayrimenkule yatırıyor. Günaydın İstanbul’un yanısıra memleketi olan Tokat Erbaa’da da bir çok gayrimenkule sahip.

Bülent Ersoy

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un gelirinin bir kısmını iş makinelerine yatırdığı manşetleri süslemişti. Ünlü sanatçı, 200-250 bin dolara dozerleri ve kepçeleri haftalığı 10 bin dolardan belediyelere ve müteahhitlere kiraya veriyor.

Gökhan Güney

Yeşilçam’ın bir dönemine damga vuran aktörlerden biri Gökhan Güney. Artık eskisi kadar sinemayla iç içe değil. Son olarak İstanbul’un Anadou yakasında bir kebapçı açtı.

 İsmet Özhan

Bir zamanların manken oyuncularından İsmet Özhan’ın hayatı da faklı bir çizgi izledi. Londra’ya yerleşen Özhan orada belki de daha önce hiç aklına gelmeyen bir işte çalışarak ekmek parası kazandı. Özhan, Londra’da orada yaşayan Türkler’in defin işlemleriyle uğraşan bir şirkette çalıştı uzun süre. Türkiye’ye dönen İsmet Özhan artık daha sakin bir yaşam sürdürüyor.

Neşe Erberk

Neşe Erberk, Türkiye’nin çıkardığı Avrupa güzellerinden biri. Önceleri bir süre mankenlik yapsa da sonra sektörün dışına çıkmaya karar verdi. Erberk,bir anaokulu işletiyor.

Arzu Okay

Arzu Okay bir dönemin sinema yıldızlarındandı. Sonra aniden kameralara veda edip yurt dışına gitti. Şimdi Fransa’da deri ticaretiyle ilgileniyor.

Tolga Savacı

Tolga Savacı bir dönemin ünlü manken ve oyuncularından biriydi. Sonra yavaş yavaş bu sektörden uzaklaştı. Bir süre önce Kızım Nerede adlı diziyle yeniden eski mesleğine dönen Savacı, uzun yıllardır otoparkçılık sektöründe yapıyor. Savacı, Şişli sokaklarına parmokatları yerleştiren şirketin sahibi.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
16
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
41
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
25
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
16
Kesin Oku
İlginç İlginç
66
İlginç
Yok Artık Yok Artık
33
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
8
Gereksiz
Komik Komik
50
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.