Adnan Oktar “Homoseksüel lobisi mücadelemden rahatsız, beni kıskanıyor’

İnternette sansür düzenlemesi için AKP'nin yaptığı düzenlemeden rahatsızlığını ifade eden Adnan Oktar, homoseksüel lobisinin kendisini kıskandığını söyledi.1 DK'DA OKUNUR


127
87 , 127

İnternette sansür düzenlemesi için AKP’nin yaptığı düzenlemeden rahatsızlığını ifade eden Adnan Oktar, homoseksüel lobisinin kendisini kıskandığını söyledi.

Adnan Oktar hakkında, A9 kanalında yaptığı program nedeniyle Diyanet İşleri Başkanı tarafından suç  duyurusunda bulunulmuştu.Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr.Ali Erbaş “Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş”yorumunu yapmış ve programı gördüğü anlarda tüylerinin diken diken olduğunu ifade etmişti.

Son olarak çıkartılan Torba yasasına göre;”RTÜK’ün denetim alanında bulunmayan internet yayınlarına düzenleme getiren maddeye göre televizyon yayını için lisansı bulunan kuruluşlar internet sitesinden yayın yapabilecekler. Ancak bunun için ayrıca lisans almaları gerekecek.” maddesi konulmuştur.Aynı zamanda A9 kanalı için 5 defa program durdurma ve idari para cezası verilmesi kararlaştırılmıştı.

Adnan Oktar ise RTÜK denetiminden rahatsızlığını ifade ederken şunları söyledi; “Beni kıskanıyorlar. Bunlar çeşitli makamlara gelerek beni durdurma, hatta tutuklama tavsiyesi gibi konuşmalar yaptılar. Bunların baskı gücü çok yüksek. Homoseksüel lobisi de çok yangın, çok rahatsız mücadelemden. İngiliz derin devleti içerisinde bu homoseksüel lobisi. Bir üst kimlik olarak dünyadaki en büyük yapılanma.”

Ayrıca konunun kökünden hallolduğunu söyleyen Oktar, ‘kedicik’ olarak bilinen kadınların artık programda olmayacağını söyledi.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
66
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
9
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
75
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
66
Kesin Oku
İlginç İlginç
33
İlginç
Yok Artık Yok Artık
83
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
58
Gereksiz
Komik Komik
16
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir