Vefalı Arkadaş Clooney Dostlarına Servet Dağıtmış!

1 DK'DA OKUNUR


106
68 , 106

Gençlik yılları zamanında kendisine çok yardımı dokunan ve yanında olan, dostluk ettiği 14 erkek arkadaşını 2013 yılının Eylül ayında evine yemeğe davet eden Clooney, onları hayatlarının bir sürprizi ile karşı karşıya bıraktı. Yemek masası etrafına yerleştirilmiş olan 14 sandalyenin üstüne özel tasarım olan çanta koymuştu. George Clooney, bu özel tasarım çantaların içine 1 milyon dolar miktarında çekler koydu. Bu pahalı jest, 56 yaşında olan aktörün ortağı ve yakın arkadaşının bir dergiye yıllar sonrasında verdiği  ropörtajda ortaya çıktı. Clooney’nin dostluğa ve arkadaşlarına ne derece de önem verdiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Üstelik vergisini de ödemiş!

George Clooney, arkadaşlarına yaptığı konuşmaya şu şekilde başladı; ” Dinleyiniz, sizler benim için ne ifade ettiğinizi ve benim hayatımda ne kadar çok şey ifade ettiğinizi belirtmek istedim. Los Angeles’ a geldiğim de kanepenizde uyudum, sizleri tanıdığım için çok şanslı hissediyorum. Şimdiye dek sizlerle kurduğum dostluğa benzer dostluklar yaşamadım. Bu sebepler yüzünden benim için çok değerli oldunuz. Hepimiz bir arada iken bu dostluğumuzun bir göstergesi olarak sizlere armağanım olacak. Çantalarınızı açmanızı rica ediyorum” dedi. George Clooney, dostlarına verdiği paralarında vergisini ödedi. Vergileri ödeyerek Clooney, arkadaşlarının eline tam 1 milyon geçmesini sağladı. Arkadaşları arasında maddi durumu iyi olan kişiler parayı reddetmek istese de, Clooney bu teklifi kabul etmedi. George Clooney, yaptığı bu pahalı jest ile arkadaşlarını şoke etti.

Clooney, yaptığı bu pahalı jest ile dostluğa verdiği önemi belirtti. Arkadaşlarının çok kıymetli olduğunu yaptığı sürpriz ile ortaya koyan Clooney, takdir toplamayı başardı. Ortaya çıkan bu sürpriz ile George Clooney dostluk kavramına verdiği önemi sadece jest ile değil, yaptığı konuşma ile de ortaya koydu.


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
8
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
33
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
16
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
8
Kesin Oku
İlginç İlginç
58
İlginç
Yok Artık Yok Artık
25
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
83
Gereksiz
Komik Komik
41
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.