Yılmaz Vural’dan Cansu Taşkın Açıklaması

1 DK'DA OKUNUR


97
59 , 97

Katıldığı bir davette manken Cansu Taşkın ile fotoğraf çekinirken elinin aldığı pozisyon üzerine en çok konuşulan olaylar arasına giren Yılmaz Vural fotoğraf ile ilgili duyduğu rahatsızlığı anlattı.

“Yılmaz Vural Elini Kolunu Nereye Koyacağını Bilememiş.”

Ayaküstü yaptıkları sohbet esnasında samimi görünerek çekilen fotoğraftaki Yılmaz Vural’ın elinin durumuna “Yılmaz Vural elini kolunu nereye koyacağını bilememiş.” Yorumları yapılmıştı.

“Çocukluğunu Bilirim, Ailesini Tanırım.”

Çekilen fotoğrafı aynı zamanda Cansu Taşkın’ın da paylaşması üzerine açıklama yapmak zorunda kalan ünlü teknik direktör “Çocukluğunu bilirim, ailesini tanırım.” diye nitelendirdiği Cansu Taşkın ile görüşmelerini şöyle aktardı: “Cansu kardeşime ‘Bu yaptığın olacak iş değil. Niye o fotoğrafı basına verdin? Hiç hoş olmadı.’ diye çıkıştım. ‘Herkes gibi yayınladım.’ karşılığını verdi.”

“O da Benim Babam Gibidir.”

Yılmaz Vural’ın yaptığı açıklamalardan sonra daha fazla sessiz kalamayan manken Cansu Taşkın, şu ifadelerle karşılık verdi: “Yılmaz Vural benim babam gibidir. Eşini de çok severim. Haberi farklı yerlere kimse çekmesin. Yılmaz abim nasıl ‘Cansu bizim çocuğumuz.’ gibi diyorsa o da benim babam gibidir… Ayrıca o fotoğrafı da silmedim. Hala Instagram hesabımda duruyor.”

Cansu Taşkın Kimdir?

1992 İstanbul doğumlu olan Cansu Taşkın lise mezunudur. 1,82 boya sahip olan Cansu Taşkın 16 yaşında iken İzmir Fuar’ında modelliğe başladı. 17 yaşında katıldığı dünya modellik yarışmasında dördüncülük elde etti. En büyük hayalinin İtalya’da modellik yapmak olduğunu söyleyen Cansu Taşkın, 2012 yılında düzenlenen Idol Of Models yarışmasında ikincilik elde etti. 2010 yılında yayınlanan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide televizyon hayatına giren manken, 2015 yılında yayına giren “Cennet Yolu” adlı dizide de rol aldı. 2013 yılında çekilen “Qüfür” adlı sinema filminde de başrol oyuncusu olarak yer aldı.

 


Sizce bu içerik ?

Süper Süper
33
Süper
Sinir Edici Sinir Edici
58
Sinir Edici
Üzücü Üzücü
41
Üzücü
Kesin Oku Kesin Oku
33
Kesin Oku
İlginç İlginç
83
İlginç
Yok Artık Yok Artık
50
Yok Artık
Gereksiz Gereksiz
25
Gereksiz
Komik Komik
66
Komik

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Kişilik Testi
Bu Test ile kişilik ve karekter analizi hakkında bir şeyler ortaya koymayı amaçlayan sorular hazırla
Hızlı Sınav
Hızlı Sınav ile eğlenceli bir şekilde ister doğru - yanlış ister çoktan seçmeli sorular dizisi hazırla
Anket
Özel sizce.com anketi ile sonucunu merak ettiğiniz bir şeyler için nabız yoklayabilirsiniz
Zengin İçerik
Video ve resimlerle zenginleştirerek haber, makale veya hikayenizi yayınlayabilirisiniz.
Sizce List
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine içeriklerini embed kodu ile gömebilirsiniz.